SEOkvalitně

Ing. Pavel Dohnal
Sládkova 54
Jihlava 586 01

info@seokvalitne.cz
tel: 608 758 564
skype: seokvalitne
www.seokvalitne.cz

IČ: 75568560

Menu

E-shopy

Pokud chcete v dnešní době začít podnikat, je výhodnější začít internetovým obchodem než kamennou prodejnou. Základní investice jsou mnohem nižší a při vhodné marketingové podpoře můžete poměrně rychle dosáhnout pěkných příjmů. Samozřejmě není to jen tak. Konkurence je velká ve většině oborů, tím se však nenechte odradit. Pokud na to půjdete od lesa, jistě prorazíte. 

Začněte třeba prodejními prostory. V případě internetového obchodu jsou samozřejmě jen virtuální, ale prostředí je pro zákazníky velmi důležité. Zákazníci zpravidla příliš neocení e-shop podle šablony, kterých jsou na internetu dnes tucty. Obraťte se na nás a nechte si vytvořit vlastní e-shop na míru!

Máte již vymyšlený název vašeho nového e-shopu?

Abychom mohli začít na vašem e-shopu pracovat, musíme znát vaše představy a požadavky. Například máte již rozmyšlený název vašeho nového e-shopu? Nejdříve ze všeho je třeba zakoupit doménu s příslušným názvem, popřípadě domluvit alternativu, pokud je již doména obsazena, a také hosting zakoupené domény. Pokud již máme tyto faktory ujasněny, můžeme přistoupit k vlastnímu návrhu.

Základem e-shopu je originální grafický design, který zákazníkům vytvoří příjemné, líbivé prostředí. Náš grafik vám proto vypracuje základní náčrt vzhledu – wireframe. Po konzultaci s vámi přistoupíme ke konkrétnímu grafickému zpracování. Za dobu naší působnosti v oboru tvorby webů a SEO optimalizace jsme vyvinuli redakční systém, který umožňuje jednoduché a přehledné editování v uživatelsky příjemném prostředí. 

Dalším krokem je propojení designu s redakčním systémem tak, aby web splňoval všechny požadované standardy. Hotový e-shop od týmu SEOkvalitně se vyznačuje validním kódem, kreativním designem a korektním zobrazováním ve všech internetových prohlížečích.

umožňuje moderní prodej zboží na internetu
nemusíte mít kamennou prodejnu
rychlejší obchodování
objednávky stále pod kontrolou

K ČEMU JE DOBRÉ MÍT VLASTNÍ E-SHOP?

elektronický obchod
prostor pro nabídku zboží
možnost nákupu kdykoli a odkudkoli
nástroj realizace obchodního záměru

CO JE E-SHOP?

kvalitní popisky zboží - copywriting
PPC reklama
newslettery pro zákazníky
reklamní bannery

NA CO SE ZAMĚŘIT DÁL?

Kontakt

@: info@seokvalitne.cz

Tel: 608 758 564 (9-16 hod.)

Fakturační údaje

Ing. Pavel Dohnal

IČ: 75568560

Sládkova 54, Jihlava, 586 01

Zapsán v živnostenském rejstříku v Jihlavě.

 

Číslo účtu: 670100-2208294318/6210

Banka: mBank

Proč právě u nás?

Individuální přístup

Odborné komplexní služby

Pracujeme rychle a spolehlivě 

Copyright © 2005 - 2023 www.seokvalitne.cz. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.