SEOkvalitně

Ing. Pavel Dohnal
Sládkova 54
Jihlava 586 01

info@seokvalitne.cz
tel: 608 758 564
skype: seokvalitne
www.seokvalitne.cz

IČ: 75568560

Menu

SEO

Pokud máte hotovou webovou prezentaci, vaše cesta za ziskem tím ovšem zdaleka nekončí. Vaše stránky mohou být vytvořené profesionálně, s vhodně použitými klíčovými slovy a dobře rozvrženými, poutavými texty. Ovšem pokud není vaše webová prezentace na internetu vidět, není vám to nic platné. Je třeba od tvorby webu přikročit k SEO optimalizaci. SEO to jsou úpravy webové prezentace, které vedou ke zviditelnění webu. Jedná se o optimalizaci pro vyhledávače, které při zadání těch správných výrazů - klíčových slov najdou právě váš web.

Jak vyhledávač řadí jednotlivé weby, je obvykle tajemstvím provozovatele každého vyhledávače. Čím více různých stránek odkazuje na web, tím se zvyšuje popularita webu a zlepšuje se jeho hodnocení ve vyhledávačích. Ovšem záleží také na kvalitě obsahu odkazujících stránek.

Výsledky SEO analýzy lze vylepšit řadou způsobů, vhodný je např. linkbuilding – budování zpětných odkazů zejména registrací webových stránek do katalogů, publikací PR článků apod. Tím se zvýší počet odkazujících stránek.

Potřebujete poradit, co by právě vašim webovým stránkám prospělo? Přijďte se poradit k nám, nabízíme komplexní řešení pro váš web. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom vystihli jeho potřeby. Pokud stránky nevlastníte, uděláme vám návrh, jak by vaše stránky mohly vypadat, a vytvoříme vám na míru webovou prezentaci s originálním designem.

Pokud již svoji webovou prezentaci máte, ale nejste spokojeni s její obchodní výkonností, obraťte se na nás. Zanalyzujeme pro vás váš web a navrhneme, jaké úpravy by bylo vhodné provést. Možností je mnoho, proto svěřte vaše webové stránky do rukou profesionálů, výsledky se brzy dostaví.

 

SEO on-page

SEO on-page je pojem, který zahrnuje úpravy kódu vaší webové prezentace tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším požadavkům vyhledávačů. Obsahuje zejména správnou volbu efektivních klíčových slov a popisku a další úpravy, které jsou důležité pro zviditelnění vašeho webu na internetu.

 

SEO off-page

SEO off-page zahrnuje takové úkony optimalizace, které se neprovádějí již přímo na vaší webové prezentaci, ale jedná se o podporu zviditelnění vašeho webu zejména v podobě budování zpětných odkazů - linkbuilding. Do oblasti linkbuildingu patří registrace vašeho webu do katalogů, výměna odkazů se spřátelenými weby, psaní a publikace PR článků, tvorba blogu apod. Budování zpětných odkazů dlouhodobě zvyšuje pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávačů, prostřednictvím zápisu vaší firmy v katalozích vás mohou najít další potenciální zákazníci.

Pro dosažení lukrativních předních pozic ve vyhledávačích je třeba provádět optimalizaci oběma způsoby, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků. Čím kvalitněji jsou provedeny všechny úpravy, tím vyšších pozic ve vyhledávačích váš web dosáhne a tím více potenciálních zákazníků ho navštíví.

Kvalitní SEO optimalizaci nelze provést ze dne na den, jde o dlouhodobou záležitost, jejíž vliv se projeví v rozmezí několika měsíců. Jakmile se plody SEO optimalizace projeví, nesmíte usnout na vavřínech, optimalizaci je třeba neustále zdokonalovat, pokud nechcete, aby vás konkurence předběhla.

vyšší pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání
nárůst počtu návštěv na webu
více objednávek
vyšší obchodní výkon vašich internetových stránek

 

PROČ DĚLAT KVALITNÍ SEO OPTIMALIZACI?

analýza klíčových slov
úpravy webových stránek ke zvýšení pozic
budování zpětných odkazů
zviditelnění webu

CO JE SEO?

kvalitní zpětné odkazy - PR články
podpora webu mikrowebem
PPC reklama
linkbuilding

NA CO SE ZAMĚŘIT DÁL?

Kontakt

@: info@seokvalitne.cz

Tel: 608 758 564 (9-16 hod.)

Fakturační údaje

Ing. Pavel Dohnal

IČ: 75568560

Sládkova 54, Jihlava, 586 01

Zapsán v živnostenském rejstříku v Jihlavě.

 

Číslo účtu: 670100-2208294318/6210

Banka: mBank

Proč právě u nás?

Individuální přístup

Odborné komplexní služby

Pracujeme rychle a spolehlivě 

Copyright © 2005 - 2023 www.seokvalitne.cz. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.