SEOkvalitně

Ing. Pavel Dohnal
Sládkova 54
Jihlava 586 01

info@seokvalitne.cz
tel: 608 758 564
skype: seokvalitne
www.seokvalitne.cz

IČ: 75568560

Menu

Tvorba webu

Webové stránky slouží k prezentaci vaší firmy, vašeho zboží a služeb na internetu. Aby vás správně reprezentovaly, je třeba, aby měly atraktivní moderní design, který zákazníky zaujme natolik, aby se věnovali také obsahu. Na originálním a kvalitním webdesignu se potom může postavit funkční a úspěšný web.

Samotný design ale nestačí, podstatným stavebním prvkem každých webových stránek jsou také kvalitní texty, právě ty klientům dodají potřebné informace o webu, zboží nebo službách, které zde najdou. Na copywriting se v poslední době klade velký důraz, protože musí být z hlediska informativního vyčerpávající a navíc musí splňovat různé SEO požadavky.

Když už máte vzhled i náplň webu, je třeba, aby stránky správně fungovaly. Pokud obsahují zajímavé efekty, je důležité, aby byly optimalizované tak, aby je dostupné hardwarové vybavení bylo schopné zvládat. Jedině v případě, že stránky fungují tak, jak je programátor navrhl, můžeme mluvit o úspěšném webu.

Jsme profesionálové v oblasti webdesignu, vytvoříme vám originální grafický návrh, strukturu webových stránek i veškeré texty. Vytváříme přehledné webové prezentace, které zaujmou, jsou moderní a především přehledné pro uživatele, kteří se na stránkách mohou pohybovat naprosto intuitivně. Totéž platí také pro mikroweby a samozřejmě e-shopy. Vyvinuli jsme pro vás vlastní administrační rozhraní, které vám umožní náplň webu libovolně měnit a upravovat. Máte-li vlastní požadavky, jaké funkce byste na webu chtěli mít, neváhejte nám je sdělit, naši programátoři vám vyjdou maximálně vstříc.

Chcete-li se odlišit od konkurence, musíte být kreativní, obraťte se na nás a nechte si vytvořit i vy nové webové stránky se zcela originálním designem a inovativní strukturou, které vás budou profesionálně prezentovat u vašich zákazníků i obchodních partnerů.

propagace služeb nebo produktů na internetu
seznámení široké veřejnosti s nabídkou
pro prodej zboží či služeb on-line
poskytování informací
získávání nových zákazníků

K ČEMU JE WEBOVÁ STRÁNKA?

virtuální informační prostor
prezentace a nabídka produktů či služeb
různě využitelná webová aplikace
představení vaší společnosti

CO JE WEBOVÁ STRÁNKA?

grafické zpracování
copywriting
analýza klíčových slov
PPC reklama

NA CO SE ZAMĚŘIT DÁL?

Kontakt

@: info@seokvalitne.cz

Tel: 608 758 564 (9-16 hod.)

Fakturační údaje

Ing. Pavel Dohnal

IČ: 75568560

Sládkova 54, Jihlava, 586 01

Zapsán v živnostenském rejstříku v Jihlavě.

 

Číslo účtu: 670100-2208294318/6210

Banka: mBank

Proč právě u nás?

Individuální přístup

Odborné komplexní služby

Pracujeme rychle a spolehlivě 

Copyright © 2005 - 2023 www.seokvalitne.cz. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.