SEOkvalitně

Ing. Pavel Dohnal
Sládkova 54
Jihlava 586 01

info@seokvalitne.cz
tel: 608 758 564
skype: seokvalitne
www.seokvalitne.cz

IČ: 75568560

Menu

Prezentace

Máte-li zkušenosti s prodejem vašeho zboží či služeb, je určitě dobré rozšířit působnost také v rámci internetu. Pokud jste již začali, určitě jste zjistili, že to není vůbec jednoduché. Nelíbí se vám, že strávíte spoustu času plánováním marketingu, který potom nemá takový efekt, jaký jste čekali? Existuje řada omylů, kterých se lidé dopouštějí, pokud chtějí podnikat na internetu.

Máte vlastní webové stránky?

Webová prezentace nejen vaší firmy, ale také vašich výrobků a služeb je velmi důležitá. Potenciální zákazník, který váš web navštíví, musí na první pohled vidět, čím se zabýváte, proč je pro něj výhodné nakupovat právě u vás a musí se na vašich stránkách dokázat intuitivně pohybovat.

Naším cílem je vytvořit pro vás dle vašich požadavků právě takovou webovou prezentaci, která bude poutavá, zajímavá a bude zákazníka podněcovat ke koupi vašich produktů.

Jak toho docílíme?

Věřte nebo ne, první, co zákazník na webových stránkách spatří, je hlavička. Je proto třeba navrhnout jednoduchou, avšak působivou grafiku. Náš grafik je velmi zkušený, takže vystihne přesně vaši představu o webové prezentaci a tuto představu převede do reality. Líbivý design stránek prodává v první řadě.

Dokáže se zákazník na vašich stránkách zorientovat?

Dalším důležitým faktorem, který zákazníka ovlivní, je, zda je zákazník schopen se na vašem webu intuitivně pohybovat. Webová prezentace musí být přehledná, protože pokud se lidé na vašich stránkách ztrácí, zpravidla do 15 vteřin odcházejí. To je přece škoda! Správně navržená webová prezentace naopak zákazníka naláká, aby na webu zůstal, rozhlédl se a nakoupil.

Najde zákazník na vašem webu dostatek informací?

Zákazník se orientuje podle toho, zda se na vašem webu o vás dozví základní informace. Proto je třeba mít stránky správně strukturované a mít na nich poutavé popisky, které budou zákazníka motivovat ke koupi vašich produktů.

Co od nás tedy můžete čekat?

Především od nás můžete očekávat kvalitní webovou prezentaci. Tým SEOkvalitně vám nabízí tvorbu originálních webových stránek s přehledným redakčním systémem přesně vám na míru. Nejprve zajistíme doménu, pokud již nemáte koupenou vlastní, a samozřejmě hosting.

Podle vašich individuálních požadavků vám nejprve připravíme základní náčrt vzhledu – wireframe. Poté proběhne konzultace, kde se vyjádříte k našemu návrhu, doladíme vše na základě vašich připomínek a zpracujeme grafický návrh. Grafiku následně napojíme na náš redakční systém, který byl vyvinut pro jednoduché, přehledné editování v uživatelsky příjemném prostředí.

Výsledná webová prezentace splňuje veškeré požadavky běžných standardů, může se pochlubit unikátním validním kódem, korektním zobrazováním ve všech prohlížečích a originálním grafickým designem.

propagace firmy, výrobků a služeb
oslovení nových klientů
poskytování informací zákazníkům
má přimět zákazníka ke koupi
obchodování on-line
získání nových kontaktů

K ČEMU JE DOBRÁ VLASTNÍ WEBOVÁ PREZENTACE?

prostor pro představení firmy
místo pro důležité informace
přehledná virtuální samoobsluha
spojení zákazníka s dodavatelem

CO JE WEBOVÁ PREZENTACE?

copywriting
PR články
budování zpětných odkazů
PPC reklama

NA CO SE ZAMĚŘIT DÁL?

Kontakt

@: info@seokvalitne.cz

Tel: 608 758 564 (9-16 hod.)

Fakturační údaje

Ing. Pavel Dohnal

IČ: 75568560

Sládkova 54, Jihlava, 586 01

Zapsán v živnostenském rejstříku v Jihlavě.

 

Číslo účtu: 670100-2208294318/6210

Banka: mBank

Proč právě u nás?

Individuální přístup

Odborné komplexní služby

Pracujeme rychle a spolehlivě 

Copyright © 2005 - 2023 www.seokvalitne.cz. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.